Description
Combustibil (Benzină, Motorină)
Information about the contracting authority
Name
Agenția de Stat pentru Proprietatea Intelectuală (AGEPI)
Fiscal code / IDNO
1015601000112
Address
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Str. Andrei Doga, 24/1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/23/2022 2:15:38 PM
Last edited
12/23/2022 2:22:09 PM
MTender ID
CPV code
09100000-0
-
Combustibili
Status
Active
Estimated value without VAT
60,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -