Description
Produselor de îngrijire personală și igienice pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Centrul de plasament temporar pentru persoane cu dezabilitati (adulte) mun. Balti
Fiscal code / IDNO
1007601000850
Address
3121,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
mun. Bălţi str. Veteranilor, 3/1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/23/2022 2:08:57 PM
Last edited
12/27/2022 4:26:46 PM
MTender ID
CPV code
33700000-7
-
Produse de îngrijire personală
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
840,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -