Description
Produse petroliere pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Presedintele Raionului Riscani
Fiscal code / IDNO
1007601009336
Address
5600,
MOLDOVA,
or.Rîşcani,
Rîşcani,
str.Independenței, 44
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/23/2022 1:22:09 PM
Last edited
12/23/2022 1:22:09 PM
MTender ID
CPV code
09100000-0
-
Combustibili
Status
Planning
Estimated value without VAT
366,166.66
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -