Description
Procurarea combustibilului pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
CENTRUL DE REABILITARE DE ZI PENTRU COPII CU DIZABILITATI, OR.CRIULENI
Fiscal code / IDNO
1009601000245
Address
MD-4801,
MOLDOVA,
or.Criuleni,
Criuleni,
str. Stefan cel Mare, 31
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/23/2022 12:28:03 PM
Last edited
12/23/2022 12:53:41 PM
MTender ID
CPV code
09100000-0
-
Combustibili
Status
Active
Estimated value without VAT
76,166.67
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -