Description
Servicii de reparare și de întreținere a autovehiculelor și echipamentelor conexe
Information about the contracting authority
Name
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Fiscal code / IDNO
79592
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/23/2022 9:41:51 AM
Last edited
12/23/2022 10:14:36 AM
MTender ID
CPV code
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Status
Active
Estimated value without VAT
566,666.67
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -