Description
Produselor alimentare pentru bolnavi de TBC pentru anul 2023 (repetat III)
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul Raional Cahul
Fiscal code / IDNO
1009603003860
Address
MD3909,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str.Ștefan cel Mare,23
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/23/2022 9:19:50 AM
Last edited
12/23/2022 9:24:22 AM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
450,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -