Description
Lucrări de întreținere a drumurilor publice pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Presedintele Raionului Riscani
Fiscal code / IDNO
1007601009336
Address
5600,
MOLDOVA,
or.Rîşcani,
Rîşcani,
str.Independenței, 44
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/22/2022 9:11:51 PM
Last edited
1/23/2023 5:14:14 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
2,240,583.33
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -