Description
Deservirea Cazangeriei, a aparatajului si a gazaductului intern de la punctul de delimitare
Information about the contracting authority
Name
Direcția Învățământ Tineret și Sport Briceni
Fiscal code / IDNO
1009601000131
Address
MD-4701,
MOLDOVA,
or.Briceni (r-l Briceni),
Briceni,
Str. Ștefan cel Mare 38
Web site
--------
Contact
Name and surname
Vitalie Stirbu
Contact phone
024722748 mob 069853929
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
12/22/2022 3:00:48 PM
Last edited
12/22/2022 3:00:48 PM
MTender ID
CPV code
50500000-0
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a pompelor, a vanelor, a robinetelor, a containerelor de metal şi a maşinilor
Status
Planning
Estimated value without VAT
256,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -