Description
Produsele alimentare pentru lunile ianuarie, februarie, martie anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Centrul de plasament pentru persoane vîrstnice și persoane cu dizabilități
Fiscal code / IDNO
1007601011401
Address
4571,
MOLDOVA,
s.Cocieri,
Dubăsari,
str. Țărmului 2B
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/22/2022 2:40:20 PM
Last edited
12/22/2022 3:00:42 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
119,125.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -