Description
Servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto internă (AORCA)
Information about the contracting authority
Name
Administrația Națională a Penitenciarelor
Fiscal code / IDNO
1006601001012
Address
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Nicolae Titulescu 35
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/22/2022 11:36:00 AM
Last edited
12/22/2022 5:04:31 PM
MTender ID
CPV code
66500000-5
-
Servicii de asigurare şi de pensie
Status
Active
Estimated value without VAT
55,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -