Description
Reabilitarea și consolidarea Centrului comunitar ”Poienița copilăriei” din satul Rediul Mare pentru dezvoltarea durabilă a localității
Information about the contracting authority
Name
Primăria Rediul Mare
Fiscal code / IDNO
1007601006830
Address
5132,
MOLDOVA,
s.Rediul Mare (r-l Donduşeni),
Donduşeni,
Rediul Mare
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/22/2022 11:20:36 AM
Last edited
1/1/2023 12:50:41 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
3,666,363.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -