Description
Servicii de alimentare a cartușelor și reparație a imprimantelor
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul Clinic de Psihiatrie
Fiscal code / IDNO
1003600150554
Address
MD-2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
Costiujeni, 3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/22/2022 10:11:39 AM
Last edited
12/22/2022 10:23:16 AM
MTender ID
CPV code
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Status
Active
Estimated value without VAT
72,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -