Description
Modernizarea sistemului de iluminat public al Municipiului Edineț.
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA MUNICIPIULUI EDINET
Fiscal code / IDNO
1007601004984
Address
MD 4601,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
O.Cerempei 30
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/21/2022 6:03:07 PM
Last edited
12/22/2022 9:37:36 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
600,000.00
EUR
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -