Description
Produse chimice (soluție pentru odorizarea gazului si amestecurilor gazoase pentru etalonare)
Information about the contracting authority
Name
MOLDOVATRANSGAZ
Fiscal code / IDNO
1003607010109
Address
5233,
МОЛДОВА,
с.Цариград,
Дрокия,
mun. Chișinău, str. Vadul lui Vodă, 155
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/21/2022 4:02:03 PM
Last edited
12/21/2022 4:02:03 PM
MTender ID
CPV code
24100000-5
-
Газы
Status
Planning
Estimated value without VAT
2,828,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -