Description
Produse petroliere (benzina, motorina, gaz lichefiat, gaz comprimat)
Information about the contracting authority
Name
MOLDOVATRANSGAZ
Fiscal code / IDNO
1003607010109
Address
5233,
МОЛДОВА,
с.Цариград,
Дрокия,
mun. Chișinău, str. Vadul lui Vodă, 155
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/21/2022 3:38:38 PM
Last edited
1/25/2023 2:56:09 PM
MTender ID
CPV code
09100000-0
-
Топливо
Status
Active
Estimated value without VAT
5,900,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -