Description
Servicii de asigurare a securității si ordinei publice pe teritoriul IMSP SCMF pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul Clinic Municipal de Ftiziopneumologie
Fiscal code / IDNO
1003600152709
Address
MD-2048,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Grenoble 147
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/21/2022 1:43:48 PM
Last edited
12/21/2022 1:48:47 PM
MTender ID
CPV code
75200000-8
-
Prestări de servicii pentru comunitate
Status
Active
Estimated value without VAT
185,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -