Description
Produse alimentare de panificație pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Directia municipala pentru protectia drepturilor copilului
Fiscal code / IDNO
1007601009543
Address
MD2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Vlahuta, 3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/21/2022 12:52:13 PM
Last edited
12/23/2022 11:52:10 AM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
109,825.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2022 -
01 ianuarie 2022 -