Description
Lucrări de reparație a acoperișului Căminului studențesc nr. 1, din mun. Chișinău, str. Tighina nr. 2
Information about the contracting authority
Name
Universitatea de Stat din Moldova
Fiscal code / IDNO
1006600064263
Address
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Alexe Mateevici 60
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/21/2022 12:26:19 PM
Last edited
2/17/2023 11:02:19 AM
MTender ID
CPV code
45260000-7
-
Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
2,476,671.25
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -