Description
Procurarea tehnicii multifunctionale si a echipamentului pentru gestionarea seviciului de salubrizare ,curatire si dezapezirea drumurilor si intretinerea spatiilor verzi in comuna Baccealia raionul Causeni.
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA COMUNEI BACCEALIA
Fiscal code / IDNO
1007601003828
Address
4311,
MOLDOVA,
s.Baccealia,
Căuşeni,
Mihai Eminescu
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/21/2022 12:19:06 PM
Last edited
12/23/2022 4:56:43 PM
MTender ID
CPV code
16710000-5
-
Tractoare agricole cu însoţitor uman
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
1,299,600.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -