Description
Echipament tehnic și inventar în cadrul proiectului: Rețeaua StartupHub: Laboratoare antreprenoriale din Regiunea de Dezvoltare Nord
Information about the contracting authority
Name
Agenția de Dezvoltare Regională Nord
Fiscal code / IDNO
1009601000267
Address
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
Piața Vasile Alecsandri 8
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/21/2022 10:45:30 AM
Last edited
12/22/2022 6:42:47 PM
MTender ID
CPV code
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Status
Active
Estimated value without VAT
1,021,780.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -