Description
Detergenți pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
IMSP Institutul Mamei și Copilului (IMC)
Fiscal code / IDNO
1003600151643
Address
2062,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Burebista, 93
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/20/2022 5:40:42 PM
Last edited
12/26/2022 1:45:04 PM
MTender ID
CPV code
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Status
Active
Estimated value without VAT
922,518.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -