Description
produse alimentare pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Gimnaziul Taraclia din or.Taraclia
Fiscal code / IDNO
1012620010380
Address
7401,
MOLDOVA,
or.Taraclia (r-l Taraclia),
Taraclia,
Taraclia, str. Lenina 74
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/20/2022 5:08:05 PM
Last edited
12/21/2022 3:33:35 PM
MTender ID
CPV code
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Status
Planning
Estimated value without VAT
255,735.50
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -