Description
Achizitionarea produselor alimentare pentru semestrul I 2023 (Produse de panificatie) - repetat
Information about the contracting authority
Name
Directia Generala Educatie Floresti
Fiscal code / IDNO
1009601000094
Address
5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
bulevardul Victoriei 2,et.3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/20/2022 4:49:09 PM
Last edited
12/28/2022 1:00:00 AM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
64,032.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -