Description
Servicii de colectare şi transportare a nămolurilor fecale de la consumatorii casnici până la punctul de preluare în sistemul public de canalizare sau stațiile de epurare a apelor uzate gestionate de către S.A. „Apă-Canal Chișinău”
Information about the contracting authority
Name
Apă-Canal Chişinău
Fiscal code / IDNO
1002600015876
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Contact
Name and surname
Vitalie Cojocaru
Contact phone
022256797, 068768855, 060711110
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
12/20/2022 4:05:11 PM
Last edited
12/20/2022 4:10:29 PM
MTender ID
CPV code
90410000-4
-
Servicii de evacuare a apelor reziduale
Status
Active
Estimated value without VAT
10,300,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -