Description
Achiziționarea produselor alimentare pentru I - a jumătate a anului 2023
Information about the contracting authority
Name
Centrul de Excelenta in Servicii si Prelucrarea Alimentelor
Fiscal code / IDNO
1008602004380
Address
3101,
МОЛДОВА,
мун.Бэлць,
мун.Бэлць,
str. Decebal 111
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/20/2022 3:14:12 PM
Last edited
12/21/2022 11:02:18 AM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Различые продукты питания
Status
Active
Estimated value without VAT
290,384.93
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -