Description
Piese de schimb pentru servere și computere
Information about the contracting authority
Name
IP Compania "Teleradio-Moldova"
Fiscal code / IDNO
1004600050558
Address
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
strada Miorița 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/20/2022 3:08:49 PM
Last edited
12/20/2022 5:55:26 PM
MTender ID
CPV code
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Status
Active
Estimated value without VAT
217,500.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -