Description
Produse alimentare necesare bolnavilor de TBC caz nou şi readmis, pentru asigurarea tratamentului în condiții de ambulator la prezentarea tichetului cu sigiliu al IMSP care valorează suma de 53 lei/zi, pentru I simestru anului 2023
Information about the contracting authority
Name
IMSP SR Floreşti
Fiscal code / IDNO
1003607150140
Address
5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
str.Ştefan cel Mare 77
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/20/2022 1:14:44 PM
Last edited
12/20/2022 1:28:58 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
419,200.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -