Description
Produselor petroliere pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
IMSP Centrul de Sănătate Cahul
Fiscal code / IDNO
1013603001636
Address
MD-3901,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. Ştefan cel Mare, 27
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/20/2022 11:25:36 AM
Last edited
12/20/2022 11:33:22 AM
MTender ID
CPV code
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Status
Active
Estimated value without VAT
235,033.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -