Description
Proiect de forare a sondei expluatabile pentru aprovizionare cu apa a c. Tartaul de Salcie,r-l Cahul
Information about the contracting authority
Name
Primăria c.Tartaul de Salcie
Fiscal code / IDNO
1007601007594
Address
3931,
MOLDOVA,
s.Tartaul de Salcie,
Cahul,
Primăria c.Tartaul de Salcie
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/20/2022 10:19:53 AM
Last edited
12/20/2022 10:19:53 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Planning
Estimated value without VAT
1,044,563.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -