Description
Carburanţi card valoric, conform necesităţilor Armatei Naţionale pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Fiscal code / IDNO
1006601001229
Address
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/20/2022 8:50:11 AM
Last edited
12/20/2022 9:21:24 AM
MTender ID
CPV code
09100000-0
-
Combustibili
Status
Active
Estimated value without VAT
2,249,400.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -