Description
Servicii de reincarcare, restabilire si intretinere a cartuselor
Information about the contracting authority
Name
Procuratura Generala
Fiscal code / IDNO
1006601003865
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Stefan cel Mare şi Sfânt,73
Web site
--------
Contact
Name and surname
Ghenadie Vacarciuc
Contact phone
+37369999170
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
12/19/2022 5:46:08 PM
Last edited
12/20/2022 5:02:50 PM
MTender ID
CPV code
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Status
Active
Estimated value without VAT
750,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -