Description
Legume proaspete și ouă de găină (semestrul I anul 2023)
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul raional Sîngerei
Fiscal code / IDNO
1003602150743
Address
6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
Testimițeanu, 51
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/19/2022 4:25:30 PM
Last edited
12/19/2022 4:30:07 PM
MTender ID
CPV code
03200000-3
-
Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă
Status
Active
Estimated value without VAT
140,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -