Description
Lucrări de construcţii de linii telefonice şi de comunicaţii şi lucrări auxiliare - procedură repetată
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Tehnologia Informaţiei şi Securitate Cibernetică
Fiscal code / IDNO
1003600096694
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Piaţa Marii Adunări Naţionale 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/19/2022 3:51:48 PM
Last edited
12/19/2022 3:51:48 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Planning
Estimated value without VAT
30,500.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -