Description
DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul de Psihiatrie Orhei
Fiscal code / IDNO
1003606150039
Address
0035,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str.Dubăsari nr.2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/19/2022 2:56:39 PM
Last edited
12/22/2022 2:49:25 PM
MTender ID
CPV code
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Status
Active
Estimated value without VAT
456,829.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2023 -
01 decembrie 2023 -