Description
Servicii de curățenie în incinta blocurilor administrative ale Direcției regionale „Nord” a IGC pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Direcția regională „Nord” a IGC
Fiscal code / IDNO
1007601000676
Address
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Stefan cel Mare 140A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/19/2022 2:19:55 PM
Last edited
12/19/2022 2:26:00 PM
MTender ID
CPV code
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Status
Active
Estimated value without VAT
125,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -