Description
Servicii de realimentarea/regenerarea cartușelor de la imprimantele lazer și deservirea imprimantelor şi aparatelor multifuncționale și a tipografiei aflate în gestiunea Serviciului Tehnologii Informaționale
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Tehnologii Informaționale al MAI
Fiscal code / IDNO
1013601000521
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vasile Alecsandri nr.42
Web site
--------
Contact
Name and surname
Anastasia Caraivanova
Contact phone
022 255 528
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
12/19/2022 2:19:11 PM
Last edited
12/23/2022 11:26:39 AM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Active
Estimated value without VAT
315,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -