Description
întreținerea drumurilor publice locale din raionul Rezina pe perioada anului 2023
Information about the contracting authority
Name
Consiliul raional Rezina
Fiscal code / IDNO
1007601011412
Address
5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
27 August nr.1
Web site
--------
Contact
Name and surname
Eudochia Crijanovschii
Contact phone
068469040
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
12/19/2022 12:16:17 PM
Last edited
12/19/2022 2:30:00 PM
MTender ID
CPV code
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Status
Planning
Estimated value without VAT
4,541,666.67
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -