Description
Lucrări de construcție a casei tradiționale moldovenești ,în satul Pelinei r-ul Cahul etapa -II
Information about the contracting authority
Name
Primaria com.Pelinei
Fiscal code / IDNO
1007601007011
Address
3927,
MOLDOVA,
s.Pelinei,
Cahul,
Pelinei
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/19/2022 11:30:19 AM
Last edited
12/21/2022 11:30:45 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
3,767,601.72
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -