Description
Produse alimentare pentru perioada ianuarie - august 2023
Information about the contracting authority
Name
Primăria Cimișlia
Fiscal code / IDNO
1007601005914
Address
MD-4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
bd. Ștefan cel Mare 14
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/17/2022 12:45:17 PM
Last edited
12/21/2022 5:27:33 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
2,020,800.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -