Description
,,Reparatia cladirii administrative a Centrului Cultural Colibasi cu amenajarea cailor de acces,, s.Colibasi,r-ul Cahul
Information about the contracting authority
Name
Primaria Colibasi
Fiscal code / IDNO
1007601006586
Address
MD9416,
MOLDOVA,
s.Colibaşi,
Cahul,
str.Libertatii
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 6:31:15 PM
Last edited
12/16/2022 6:31:15 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Planning
Estimated value without VAT
4,744,200.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -