Description
Achiziția lucrărilor de construcție a gazoductului de presiune medie (inelare) com. Stăuceni în direcția s. Pașcani, mun. Chișinău
Information about the contracting authority
Name
SRL ”Chișinău-gaz”
Fiscal code / IDNO
1003600066037
Address
2000,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Albișoara, 38
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 6:18:10 PM
Last edited
12/21/2022 3:48:13 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
9,981,389.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -