Description
Hârtie pentru fotocopiatoare și xerografică
Information about the contracting authority
Name
Procuratura Generala
Fiscal code / IDNO
1006601003865
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Stefan cel Mare şi Sfânt,73
Web site
--------
Contact
Name and surname
Ghenadie Vacarciuc
Contact phone
+37369999170
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 5:25:17 PM
Last edited
12/19/2022 3:12:11 PM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Active
Estimated value without VAT
1,600,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -