Description
Registre, formulare statistice, an.2023
Information about the contracting authority
Name
IMSP Asociația Medicală Teritorială Ciocana
Fiscal code / IDNO
1003600152743
Address
2052,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vadul lui Vodă,80
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 4:59:50 PM
Last edited
12/16/2022 4:59:50 PM
MTender ID
CPV code
22800000-8
-
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
Status
Planning
Estimated value without VAT
73,364.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -