Description
Produse alimentare pentru instituția de educație timpurie nr. 194 din or.Codru, pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Primăria or.Codru
Fiscal code / IDNO
1007601010482
Address
2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
str.Costiujeni, 8
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 4:47:51 PM
Last edited
12/19/2022 4:15:43 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
1,702,707.50
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -