Description
Servicii de amenajare şi salubrizare a stăzilor, inclusiv spațiile verzi și îngrijirea cimitirelor, în or. Nisporeni pentru perioada anului 2023
Information about the contracting authority
Name
Primaria or.Nisporeni
Fiscal code / IDNO
1007601006737
Address
6401,
MOLDOVA,
or.Nisporeni,
Nisporeni,
or.Nisporeni str.Al.cel Bun,55
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 4:44:10 PM
Last edited
12/19/2022 5:34:10 PM
MTender ID
CPV code
90600000-3
-
Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Status
Active
Estimated value without VAT
2,379,466.60
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -