Description
Servicii de deservire și extindere a garanției sistemului de stocare a datelor Sistemelor Cadastrale HP 3PAR pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Agentia Servicii Publice
Fiscal code / IDNO
1002600024700
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 4:43:48 PM
Last edited
12/19/2022 4:52:24 PM
MTender ID
CPV code
50310000-1
-
Repararea şi întreţinerea maşinilor de birou
Status
Active
Estimated value without VAT
211,680.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -