Description
Achizișionarea produselor petroliere pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Consiliul raional Floresti
Fiscal code / IDNO
1007601010426
Address
5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
bd.Victoriei nr.2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 4:19:13 PM
Last edited
12/16/2022 4:53:22 PM
MTender ID
CPV code
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Status
Active
Estimated value without VAT
274,675.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -