Description
Servicii de transport auto (mijloace de transport cu şofer) spre şi de la serviciu al salariaţilor prin procedura de achiziție
Information about the contracting authority
Name
Autoritatea Aeronautica Civila
Fiscal code / IDNO
1012601000074
Address
2026,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 80/2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 4:15:34 PM
Last edited
12/18/2022 10:59:31 PM
MTender ID
CPV code
60100000-9
-
Servicii de transport rutier
Status
Active
Estimated value without VAT
350,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -