Description
Achiziționarea Produselor alimentare pentru IET din S.Ochiul Alb rn Drochia pentru perioada 01.01.2023 - 31.07.2023
Information about the contracting authority
Name
Primaria Ochiul Alb
Fiscal code / IDNO
1007601010622
Address
MD-5225,
MOLDOVA,
s.Ochiul Alb,
Drochia,
s.Ochiul Alb r-nul Drochia
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 3:08:14 PM
Last edited
12/20/2022 11:27:28 AM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Status
Active
Estimated value without VAT
242,520.15
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -