Description
Servicii de mentenanță a ascensoarelor pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul Clinic de Psihiatrie
Fiscal code / IDNO
1003600150554
Address
MD-2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
Costiujeni, 3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
12/16/2022 1:05:51 PM
Last edited
12/16/2022 1:13:03 PM
MTender ID
CPV code
50700000-2
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Status
Active
Estimated value without VAT
85,000.00
MDL
Bidding period:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -